IOTA Kurucularından Dominik Schiener Türkiye’ye Geliyor

İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından bu sene 25.si düzenlenen Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu’nun konuşmacıları arasında IOTA’nın kurucularından olan Dominik Schiener de bulunuyor. 30 Ocak’ta başlayacak bu etkinlik dört gün sürecek.

İstanbulda gerçekleştirilecek olan bu sempozyumun ana sponsoru QNB Finansbank.  Sempozyumun diğer sponsorlarına bakacak olursak; Atlas Global, BOSCH, Henkel, Unilever, Arçelik, Vodafone gibi dev firmaların yanında daha bir çok sponsor bulunuyor.

   İşte Sponsorların Tam Listesi

Etkinlik Programı Nasıl Olacak?

Etkinliğin birinci gün programı henüz açıklanmadı. İkinci gün programında ise QNB FinansBank konuşması, BOSCH Oturumu, Eczacıbaşı Oturumu ve KPMG oturumu yapılacak. Etkinliğin 3. günü olan 1 Şubat Perşembe günü ise Arçelik ve Danone oturumlarının ardından Dominik Schiener’in sunum yapması planlanıyor. Etkinliğin 4. ve son gününde ise diğer Anadolu Grup ve birkaç firmanın daha sunum yapması bekleniyor.

32’den fazla oturum ve 42’den fazla konuşmacıya sahne olacak bu sempozyuma 1000’den fazla katılımcının gelmesi bekleniyor.

Peki Bu Etkinliğe Nasıl Kayıt Olabilirim?

Bu sempozyuma katılmak için İTU Endüstri Mühendisleri Öğrenci Sempozyumunun websitesine girerek, Oradaki formu doldurmanız ve kayıt olmanız gerekmektedir.

Kayıt için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

Sempozyum Kayıt Linki

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*