IOTA Sır Gibi Sakladığı Q’yu Bugün Açıklıyor Mu?

IOTA Geliştirici ekibinin bir süredir sır olarak sakladığı, Sadece ipucu olarak Q harfini paylaştıkları proje için, dün forum sitelerinde büyük bir hareketlilik yaşandı.

Exchange Sitelerine Tüm Gün Ulaşamayacaksınız

IOTA geliştiricilerinden Come From Beyond nick nameli isim bugünü kastederek “Yarın öyle bir bilgi paylaşacağız ki, server’daki yığılmadan dolayı exchange sitelerine tüm gün boyunca ulaşamayacaksınız” sözleri büyük infaale yol açtı.

Come From Beyond’un bu açıklaması tüm IOTA takipçileri tarafından Q’nun bugün açıklanacağı izlenimi uyandırırken. Q’nun ne olabileceğine dair ortaya çok fazla teori atıldı.

IOTA takipçileri ellerindeki bir sürü veriyi birleştirip, doğru bir tahmin yapmaya çalışırken ortaya birbirinden çok farklı senaryolar çıktı.

Q Aslında Tesla mı? Yoksa Microsoft mu?

IOTA takipçilerinin ortaya attığı iddaalarda en çok dikkat çeken Tesla oldu. Birçok kullanıcı aslında Q’nun Tesla olduğunu iddaa ediyor. Bazı kullanıcılara göre ise Q Microsoft ile birlikte yapılan proje.

Bazı kullanıcılar ise geçmişe dönük araştırma yaptığında ve IOTA çalışanlarının geçmiş derlemelerine baktıklarında, Q’nun Qubic olabileceğini düşünüyorlar.

Son iddaalara göre Intel’in yeni tasarlamış olduğu Quantum çip için IOTA ile birlikte çalışacağı ve Q acaba İntel’in Qubit çipi mi?

Q açıklanana kadar takdir sizin. Sizce Q Aslında Tesla mı  yoksa İntel mi?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*