IOTA’nın Yükselişi Devam Ediyor

Data Marketplace’in release edilmesiyle birlikte yaklaşık 2 haftadır durmaksızın yükselen IOTA’nın değeri 4.7$’a kadar yükseldi. Market sıralamasında 4. sıraya kadar yükselip Ripple’ı geride bırakan IOTA nın market kapasitesi 13 milyar $ aştı ve listede önünde bulunan Bitcoin Cash ve Ethereum’u gözüne kestirdi.

Bitcoin ve Ethereum’u bitirecek gözüyle bakılan IOTA, destekçilerini yarı yolda bırakmayacak gibi gözüküyor. Arkasına dünya devi şirketleri alan IOTA bir anda vites arttırarak, piyasadaki yerini yükseltti ve tüm dünyanın ilgisini çekmeyi başardı.

Bugün Alman Ulusal Kanalı ZDF’de Alman devi Volkswagen ile ekran karşına geçecek olan IOTA’nın kurucularından Dominik Schiener’in yapacağı açıklamalar merakla bekleniyor ve Bu programdan sonra IOTA’ya olan ilginin daha da artması bekleniyor.

Peki IOTA’nın yükselişi ne kadar devam edecek?

Tranding analiz sitelerine yakından baktığımızda IOTA’nın maksimum 4$ seviyelerine geleceği, daha sonra bir düşüş trendine gireceği öngörülüyordu. Fakat IOTA trader’ları tekrar yanılmayı başardı ve yükselişine devam etti.

IOTA bir süre daha trader’ları hayal kırıklığına uğratarak, yükselişine devam edecek gibi. IOTA destekçilerinin belirttiği gibi HODL ve IOTA to the mooonn !!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*